• Графік роботи
  • Пн-Пт 9:00 - 17:30
  

Технічне обслуговування та ремонт АВР

 

Ясне і розумне ціноутворення

При узгодженні вартості обслуговування замовник отримує повну інформацію по переліку і режиму проведення робіт.

Роботи проводяться в зручний день і годину

Для того, щоб обов'язкові відключення при проведенні робіт не відбивалися на роботі підприємства - ми проводимо ремонт і у вихідні дні і в неробочий час.

Відповідальна і компетентна спеціалізована компанія

Вольт Енерго Групс володіє всіма необхідними дозволами і ліцензіями. Співробітники компанії проходять щорічне навчання і підтверджують кваліфікацію.

Широкий спектр енергопослуг

Компанія надає весь перелік послуг, який необхідний в електрогосподарстві до 10 кВ включно.

Електротехнічна компанія повного циклу

Вольт Енерго Групс. Ми виробляємо електрообладнання, монтуємо, підключаємо і забезпечуємо його технічне обслуговуємо електрообладнання від 0,4 до 10кВ включно.

Технічне обслуговування та ремонт АВР – автоматичного введення резервного живлення.

Автоматичне введення резервного живлення АВР дуже важливий елемент схеми електропостачання будь-якого підприємства.

АВР забезпечує безперебійність електропостачання підприємства, за рахунок підключення резервного введення електроживлення.

Залежно від схеми АВР і налаштувань контролера – перемикання на резервне живлення може відбуватися не тільки при пропажі електрики на одній з фаз, але і при неприпустимому підвищенні або зниженні напруги в мережі, збільшення завантаження на одну з фаз або зміні інших значущих показників.

Всі ці параметри свідомо встановлюються на контролерах.

Обслуговування АВР включає в себе не тільки розроблений і погоджений перелік планово-попереджувальних робіт, які виконуються при обслуговуванні низьковольтних комплектних пристроїв (електрощитів і електроустановок), але, що найголовніше, в процесі обслуговування електрощіта автоматичного введення резервного живлення АВР перевіряється спрацьовування схеми включення резервного введення при моделюванні ситуації, коли пропадає напруга на одному з вводів або створюється ситуація, при якій резервний ввід повинен підключатися і про спечівать електроживлення.

Це дуже важлива частина, швидше за найбільш важлива частина, перевірки АВР.

Залежно профілю підприємства – неспрацювання АВР може принести серйозні фінансові втрати.

Інженера нашої компанії можуть провести повноцінне обслуговування Вашого автоматичного введення резервного живлення АВР, виявити проблему, запропонувати рішення та, після узгодження з Вами, реалізувати заходи, які забезпечать працездатність АВР Вашого підприємства.

Зверніть увагу – наші фахівці легко розберуться в тому, яка схема АВР на Вашому підприємстві, але особливості налаштувань і установок спрацьовування резервного введення повинна надати сторона Замовника, так як це особливості конкретного підприємства

З практики:
На підприємстві одного з наших постійних Замовників був встановлений АВР, який підключав другий введення всього лише при падінні напруги нижче 360 Вольт і другий введення підключав тільки в тому випадку, якщо на другому введенні було 380-400 Вольт. Пов’язано це було з тим, що встановлене обладнання, за паспортом виробника, повинно було зупинитися при зниженні напруги.

Це додаткові, більш точні налаштування. Такі особливості може знати тільки Замовник.

Ми обслуговуємо і ремонтуємо як сучасні АВР-и, зібрані на сучасних європейських комплектуючих із застосуванням сучасних контролерів, так і АВР-и зібрані із застосуванням комплектуючих часів СРСР. При необхідності складні схеми побудовані на використанні декількох видів реле можемо модернізувати на сучасні схеми з використанням багатофункціональних реле і контролерів.

Хто може проводити технічне обслуговування електрогосподарств

 

Проводити технічне обслуговування електрогосподарств і електроустановок можуть ті компанії, які мають відповідні спеціалізовані дозволу, ліцензії та сертифікати.

Кваліфікований персонал з IV і V групами допуску з електробезпеки

Щорічне навчання та підтвердження кваліфікації

Укомплектованість електроприладами і обладнанням з актуальних терміном повірки, обов'язково підтвердженими документально

Штат технічного відділу компанії «Вольт Енерго Групс» укомплектований інженерами-електриками різних спеціалізацій. Всі фахівці компанії мають 4 або 5 групами допуску, проходять щорічне навчання і підтверджують свою кваліфікацію.

Спектр вирішуваних завдань:
- від заміни електроапаратів до ремонту і обслуговування силових трансформаторів і КТП
- від заміни лічильників і трансформаторів до впровадження і обслуговування систем обліку ЛУЗОД та АСКОЕ.
- від проведення електровимірювань 0,4 кВ до проведення випробувань електроустаткування 10кВ

Компанія Вольт Енерго Групс, зрозуміло, має всі необхідні дозвільні документи та документами підтверджуючими нашу кваліфікацію:
- дозволом на виконання робіт підвищеної небезпеки
- ліцензією на виконання електромонтажних та пуско-налагоджувальних робіт
- сертифікованої в Укрметртестстандарті електролабораторій.

Нам довіряють

 

Офіційні ліцензії та дозволи

 

Замовити послугу


Зв'язатися з нами

 

Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
Київстар: 098-501-3311
Vodafone МТС: 099-501-3311
Viber: 099-501-3311
Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
Skype: voltenergo220
Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

Наші реквізити