• Графік роботи
 • Пн-Пт 9:00 - 17:30
  

Заміна трансформаторного олії в силовому трансформаторі

 

БЕЗКОШТОВНО - Виїзд Фахівця

Наш фахівець виїжджає безкоштовно (Київ + Київська область до 50км) для оцінки обсягу і вартості робіт, для того, щоб не виникало ситуацій з непередбаченим зміною ціни.

Комфортний режим роботи

Выполняем работы и по выходным дням и в нерабочее время

Для того, щоб обов'язкові відключення при проведенні робіт не відбивалися на роботі підприємства - ми проводимо ремонт і у вихідні дні і в неробочий час.

до 01.03.2020р

Часткова передоплата 20%

Возможно начало выполнения работ лишь после частичной предоплаты

До 01.03.2020р ми готові почати виконання робіт після часткової передоплати всього 20%, погоджуйте з менеджером. Доплата - після того, як Ви переконаєтеся, що все обладнання працює повноцінно.

Працюємо на об'єкті Замовника

Работы выполняются на Вашем объекте, чтоб исключить дополнительные непроизводственные затраты

На об'єкт приїжджає укомплектована обладнанням і запчастинами група фахівців - і проводить роботи без створення зайвого дискомфорту.

Гарантія
2 роки

Вольт Энерго,практически, единственная компания предоставляющая 2 года гарантии на свои работы

Гарантія поширюється на роботи та використовуване обладнання та матеріали.

Заміна трансформаторного олії в силовому трансформаторі

Компанія ВОЛЬТ ЕНЕРГО при проведенні технічного обслуговування трансформаторів силових масляних, проводить роботи по заміні трансформаторної олії.

Коли потрібно проводити заміну трансформаторної олії
Заміна олії в силовому трансформаторі проводиться після випробувань (взяття проб на аналіз), які регламентовані такими документами, як ПТЕЕС (доп.1 табл.1, п.15 а), СОУ-Н ЕЕ 46.302, СОУ- Н ЕЕ 46.501., а також паспортом заводу-виробника на дане устаткування.

Як правило, випробування, за результатами яких, стає зрозумілим, чи існує необхідність заміни олії в силовому трансформаторі, проводяться в таких випадках:

 • після капітальних ремонтів силових масляних трансформаторів
 • у силових трансформаторах потужністю 630кВа, 1000кВА і вище – 1 раз в три роки, (трансформатори з термосифонними фільтрами)
 • у силових трансформаторах потужністю 630кВа, 1000 кВа і вище – 1 раз на рік, (трансформатори без термосифонних фільтрів)

У всіх інших трансформаторах, потужністю від 25 до 400кВА, відбір на аналіз не проводиться.

Аналіз трансформаторної олії дає можливість визначити стан внутрішньої частини обладнання (прямий контакт з перемикача відгалужень, виникнення пожежі в стали, наявність шлаків, опадів, домішок, води) (СОУ-Н ЕЕ 43.101: 2009 гл. 8, пп.8.1.1 – 8.1 .5) у такому випадку необхідна зупинка роботи обладнання (ПТЕЕС гл.4. п.4.3.2) і заміна олії в силовому трансформаторі, так як відкладення опадів і домішок на самоізоляції, може призвести до короткого замикання і виходу обладнання з ладу. Для відбору на аналіз повинна використовуватися спеціальна тара (СОУ-Н ЕЕ 43.101: 2009 (гл.8, пп.8.3.1-8.3.3)

Яке масло використовувати при заміні трансформаторної олії
Для заміни трансформаторної олії застосовують спеціальні, для даного обладнання олії (типу ВГ, Т1500), які повинні мати світло-жовтий колір і супроводжуватися документом, що підтверджує його якість від заводу-виготовлювача (ГОСТ 982-80).

Компанія ВОЛЬТ ЕНЕРГО рекомендує використовувати для заміни тільки нову олію, що поставляються в заводській упаковці з пломбами заводу-виробника, так як в інших випадках існує ймовірність придбати олію сумнівної якості (продукт, який пройшов регенерацію, і, в наслідку, через досить короткий час втратить показник стабільності, що призведе до погіршення його показників і негативно позначиться на роботі обладнання) (СОУ-Н ЕЕ 43.101: 2009 гл.7, п.7.3.1)

Як відбувається заміна трансформаторної олії в силовому трансформаторі
Процедура заміни олії в силовому трансформаторі займає відносно невеликий час, так як фахівці компанії ВОЛЬТ ЕНЕРГО постійно використовують необхідне для цих цілей устаткування і супутні агрегати (насос для викачування/закачування, тара, генератор і т.д. ) Роботи по заміні трансформаторної олії складаються з наступних етапів:

Після проведення обов’язкових заходів для виконання робіт підвищеної небезпеки проводиться:

 • підготовка обладнання (підготовка зливного отвору трансформатора (заміна відбувається безпосередньо через даний отвір, не через кран для відбору), Розшиновку введення, спеціальної сталевої тари)
 • слив старої олії в тару (при роботах використовується генератор і спеціальний насос, що прискорює процес зливу)
 • промивка бака для видалення бруду і відслонень (для промивання використовується нове масло, щоб видалити з бака все опади і домішки)
 • заливання нової олії (проводиться також з використанням генератора і спеціального насоса для закачування)

Після того, як масло було повністю замінено, через певний час роботи трансформатора, необхідно зробити повторний аналіз (СОУ-Н ЕЕ 43.101: 2009 гл.7, п.7.3.8)

Всі споживачі, у яких на балансі ТП з масляними трансформаторами і вони його самостійно обслуговують, повинні постійно мати у себе в наявності незнижувальний запас олії, в обсязі не менше 110% місткості найбільшого маслонаполненного обладнання. (ПТЕЕС гл.4.п.4.9), щоб виключити фінансові втрати пов’язані з зупинкою підприємства .. В іншому випадку, масло необхідно закуповувати, для того щоб провести роботи по його заміні.

Яка кількість трансформаторної олії потрібно для повної його заміни в силовому трансформаторі
Кількість олії, необхідне при роботах по заміні олії в силовому трансформаторі, можна визначити на шильді бака, де вказана вага олії, а також додатково потрібно врахувати літраж олії для промивання (5-10% від загальної маси в залежності від потужності маслонаповнюванного агрегату) або взяти дані з Паспорту. Якщо ж немає можливості візуально визначити дану інформацію по шильді або відсутній документ на обладнання, можливо використовувати таблицю, наведену нижче:

Долив трансформаторної олії в силовий трансформатор
При відсутності необхідності в заміні олії, компанія ВОЛЬТ ЕНЕРГО проводить роботи по доливу олії в трансформатор. Дані роботи, як правило, проводяться при технічному обслуговуванні обладнання ТП, так як в такому випадку необхідна заміна ущільнювачів вводів трансформатора, поганий стан яких і є причиною витоку олії.

Трансформатори, які ми ремонтуємо і обслуговуємо

 

Трансформатори виробництва
України

Трансформатори виробництва Росія (радянського періоду)

Трансформатори виробництва
Вірменії

Трансформатори виробництва
Чехословаччини

Трансформатори виробництва
Румунії

Трансформатори обігріву бетону ТМОБ
в КТПТО (КТПТОБ)

Наведено перелік найбільш популярних, на території України, силових трансформаторів. Наша компанія ремонтує і обслуговує силові масляні трансформатори практично всіх виробників

Ремонтуємо і обслуговуємо силові трансформатори наступних потужностей:

 

 • Силовий трансформатор масляний ТМ (ТМГ,ТМЗ) 40 кВА
 • Силовий трансформатор масляний ТМ (ТМГ,ТМЗ) 63 кВА
 • Силовий трансформатор масляний ТМ (ТМГ,ТМЗ) 100 кВА
 • Силовий трансформатор масляний ТМ (ТМГ,ТМЗ) 160 кВА
 • Силовий трансформатор масляний ТМ (ТМГ,ТМЗ) 250 кВА
 • Силовий трансформатор масляний ТМ (ТМГ,ТМЗ) 400 кВА
 • Силовий трансформатор масляний ТМ (ТМГ,ТМЗ) 630 кВА
 • Силовий трансформатор масляний ТМ (ТМГ,ТМЗ) 1000 кВА

Трансформатори до та після проведення ремонту та обслуговування

 

Схема роботи

 

Заявка або дзвінок

Отримуємо заявку (дзвінок)

Розрахунок вартості

Спеціаліст зв'язується для розрахунку вартості
Виїзд фахівця - Безкоштовно

Оформлення договору

Надаємо комерційну пропозицію і погоджуємо договір

Приступаємо до роботи

Виконуємо роботу в зручні для замовника день і час

Здача роботи

Здаємо трансформатор замовнику

Часткова передоплата

Нам довіряють

 

Офіційні ліцензії та дозволи

 

Замовити послугу


Статті наших фахівців про ремонт трансформаторів

 

Ремонтуємо і обслуговуємо трансформатори по всій Україні

 

Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

География наших объектов

Зв'язатися з нами

 

Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
Київстар: 098-501-3311
Vodafone МТС: 099-501-3311
Viber: 099-501-3311
Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
Skype: voltenergo220
Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

Наші реквізити