• Графік роботи
 • Пн-Пт 9:00 - 17:30
  

Ремонт і модернізація електрощитового обладнання компанії «ВОЛЬТ ЕНРГО»

 

Оплата після виконання робіт

Після оформлення договору - фахівці лабораторії приступають до виконання робіт. Оплата здійснюється після завершення вимірювань і підготовки тех.отчета і дефектного акту.

Оцінка вартості за 10 хвилин

Наш фахівець може виїхати на об'єкт і оцінити роботу на місці або, поставивши кілька запитань, оцінити орієнтовну вартість по телефону.

Оперативність

Після узгодження з менеджером - лаборанти виїжджають на об'єкт і, на наступний день після вимірів, видають тех.отчет і дефектний акт. Для підприємств з невеликим обсягом вимірів.

Комфортний режим роботи

Для того, щоб обов'язкові відключення при проведенні робіт не відбивалися на роботі підприємства - ми проводимо ремонт і у вихідні дні і в неробочий час.

Безкоштовні бонусні вимірювання

Безкоштовні пірометричні вимірювання для виявлення контактів з порушеннями робочого температурного режиму, які можуть стати джерелом аварій і загорянь.

Ремонт і модернізація електрощитового обладнання компанії «ВОЛЬТ ЕНРГО»

Інжинірингова компанія «ВОЛЬТ ЕНЕРГО» надає комплекс послуг, по ремонту (реконструкції) та модернізації електрощитового обладнання 0,4 кВ на підприємствах різних напрямків, як по Києву, так і по всій Україні.

Метою даних робіт є наступне:

 • збільшення надійності обладнання, що подає електрику на об’єкт;
 • оптимізація наявного обладнання для експлуатує персоналу;
 • автоматизацію процесів енергопостачання;
 • продовження ресурсу електрощитового обладнання.

Перед проведенням ремонту електрощитів, проводяться роботи по діагностиці обладнання (планово-попереджувальні роботи), за результатами якої визначається обсяг подальших заходів.

Об’ємом подальших заходів, в залежності від стану електрообладнання та побажань Замовника, можуть бути наступні роботи:

 • заміна застарілого обладнання на апаратуру нового покоління;
 • заміна комунікацій та апаратів, що знаходяться в передаварійному стані;
 • відновлення електрощитів після аварій техногенного характеру;
 • заміна електроапаратного обладнання при збільшенні споживаної навантаження;
 • автоматизація Авраам в електрощитах з декількома вводами;
 • автоматизація регулювання конденсаторних пристроїв;
 • СМС-інформування при пропажі / появі напруги.

Ремонт електрощитового обладнання

Компанія «ВОЛЬТ ЕНЕРГО» надає комплекс послуг, по ремонту електрощитового обладнання 0,4 кВ, на підприємствах Замовника, де обладнання встановлювалося ще в роки спорудження будівлі і вже давно не проводиться.

В силу того, що апаратна частина даного обладнання вже знята з виробництва, у обслуговуючого персоналу час від часу, виникають тимчасові труднощі з пошуком і заміною такого плану апаратів, що в свою чергу призводить до небажаних наслідків:

 • відключення від електропостачання важливих ділянок і ліній виробництва;
 • виробничі втрати через простій обладнання;
 • зрив по термінах договірних зобов’язань перед замовниками;
 • фінансові втрати підприємства в цілому.

Інженерний склад компанії ВОЛЬТ ЕНЕРГО, розробляє комплекс дій по ремонту морально-застарілого обладнання замовника, виходячи з його індивідуальних характеристик, переслідуючи
ціль не замінити все обладнання на нове, а зробити це рівно настільки, наскільки це потрібно для подальшої надійної та безпечної його експлуатації.

В такому випадку фінансові вкладення набагато менше і значно ефективніше.

Об’ємом робіт по реконструкції електрощитів передбачено наступне:

 • заміна застарілого обладнання на апаратуру нового покоління

(заміна автоматичних вимикачів, рубильників, пускачів, контакторів, релейного групи, запобіжників і всіх кабельно-провідникових комунікацій старого виробництва
на сучасні, компактні, доступні і зручні в обслуговуванні апарати і комунікації нового покоління)

 • заміна комунікацій та апаратів, що знаходяться в передаварійному стані

(Як правило, комплекс робіт проводиться з вищепереліченими апаратами і комунікаціями після обстеження і планово-попереджувальних робіт в електрощитах, що дозволяє визначити вузли, апарати і комунікації, які працюють на межі своїх можливостей і вимагають заміни. Заміна здійснюється на сучасне обладнання, що дає можливість попередити і уникнути вихід з ладу електрощитів в невідповідний момент)

 • відновлення електрощитів після аварій техногенного характеру

(Заміна всіх, або окремо взятих вузлових агрегатів і комунікацій електрощитів, які вийшли з ладу в результаті підтоплення, постійних термічних впливів, внутрішнього загоряння, зовнішніх механічних втручань, пожежі на електрощитовому ділянці. В даному випадку все апарати змінюються на доступні і зручні в обслуговуванні апарати і комунікації нового покоління. Відновлення може здійснюватися як в металоконструкції Замовника, так і в новій, за наявною схемою або збирається нова)

Модернізація електрощитового обладнання компанії «ВОЛЬТ ЕНЕРГО»

Компанія «ВОЛЬТ ЕНЕРГО» надає комплекс послуг з модернізації електрощитового обладнання 0,4 кВ. Комплекс робіт включає в себе наступне:

 • оптимізація конструктиву існуючих електрощитів;
 • заміна електроапаратного обладнання при збільшенні споживаної потужності;
 • автоматизація АВР 0,4 кВ (автоматичного введення резерву) з декількома вводами;
 • автоматизація регулювання конденсаторних установок КРМ 0,4 кВ;
 • СМС-інформування при пропажі / відновленні напруги.

Автоматизація регулювання конденсаторних установок КРМ 0,4 кВ

Компанія «ВОЛЬТ ЕНЕРГО» виробляє пристрої компенсації реактивної потужності вже більше 10 років. Основними параметрами ефективності, які доведені багатьма підприємствами-замовниками по всій Україні, є зменшення витрат за реактивну потужність і паралельно розвантаження трансформаторів, електромереж, що дає можливість підключати нові потужності.

Особливістю конденсаторних установок є те, що вони дійсно ефективні, коли компенсація реактивної потужності відбувається автоматично!

При постійному навантаженні підприємств, коли було можливо прорахувати наперед всі свідчення електромережі на рівні проекту, у трансформаторів встановлювалися блоки компенсації (набір конденсаторних батарей), які були включені одночасно з трансформатором і працювали в постійному режимі.

Сьогодні, при нестабільному навантаженні потужностей підприємства, одночасне включення всіх конденсаторних батарей, дає перекомпенсацію, що відбивається на витратах підприємства. У подібних випадках, обслуговуючий персонал просто вимикав конденсаторні батареї і компенсація реактивної потужністю не відбувалася взагалі …

Фахівці «ВОЛЬТ ЕНЕРГО» пропонують наступне рішення:

 • проведення аналізу споживання активної та реактивної енергії;
 • розрахунок оптимального номіналу установки на базі проведеного аналізу;
 • розрахунок мінімального кроку компенсації;
 • установка автоматичного регулятора компенсації реактивної потужності;
 • підключення реально необхідної кількості конденсаторних батарей.

Як результат – забезпечується компенсація реактивної потужності в електромережі на тому рівні, який необхідний.

Конденсаторна установка «ВОЛЬТ
ЕНЕРГО»

Автоматизація автоматичного введення резерву (АВР) з декількома вводами

Компанія «ВОЛЬТ ЕНЕРГО» надає комплекс послуг по автоматизації АВР (автоматичного введення резерву).

Такі роботи є найбільш затребуваними на сьогоднішній день серед підприємств, які потребують безперебійному харчуванні свого обладнання.

Як правило, у них вже є другий введення (який знаходиться в пасивному стані і при активації якого можуть виникнути всякого роду несподіванки – так як в такому стані він перебуває довгий час і не експлуатується) і для перемикання якого необхідно постійна присутність кваліфікованого персоналу (оперативне його реагування) причому безпосередньо на робочому місці.

Разом виникають наступні складності:

 • людський фактор присутності на місці в аварійному випадку
 • моментальність перемикання з введення на введення
 • профілактичне моделювання аварій

Інженерний склад «ВОЛЬТ ЕНЕРГО» пропонує рішення даних проблем за допомогою автоматизації пристрою Авраам (установка блоку або пристрої автоматичного введення резервного живлення)

При зникненні напруги на одному з вводів, спеціальне реле вловлює зникнення напруги і дає імпульс для спрацьовування обладнання другого введення по заздалегідь запрограмованому плану. Таким чином включається другий введення (або третій і четвертий в залежності від закладеного алгоритму) і електроживлення на підприємстві відновлюється.

Оптимізація конструктиву існуючих електрощитів

Компанія «ВОЛЬТ ЕНЕРГО» проводить роботи по реконструкції електрощитів у випадках, коли місця в щитовій вкрай недостатньо і підприємство не може додати необхідне додаткове устаткування.

За рахунок заміни старих апаратів на сучасні, використання більш оптимальних рішень з комунікацій досягається те, що все обладнання поміщається в менш габаритні металоконструкції за рахунок чого звільняється значні простору.

Для того, щоб Ви мали візуальне уявлення про такого роду реконструкції наводимо Вам для порівняння, розміри
електротехнічного обладнання різних поколінь.

Порівнявши розміри апаратів, які мають абсолютно однакові технічні характеристики можна зробити висновок наскільки зменшаться габарити встановленого у Вас обладнання.

Заміна електроапаратного обладнання при збільшенні споживаної навантаження

Компанія «ВОЛЬТ ЕНЕРГО» модернізує електрощитове обладнання, коли підприємства стикаються з
такими факторами:

 • збільшення споживаної електроенергії
 • збільшення кількості споживачів (підключень) до наявного обладнання

При збільшенні споживання (навантаження), як правило змінюється і перекоммутіруется ввідний апарат. У випадках, коли кількість споживачів збільшується або один із споживачів збільшує свої потужності, то потрібно не
тільки встановити для нового споживача свій автоматичний вимикач або рубильник, але і замінити комунікації і апарати, які стоять перед ним і від яких він живиться.
У разі ігнорування даних заходів, навантаження на всі апарати і комунікації до нового апарату збільшиться, що спричинить за собою серйозні аварії.

Фахівці «ВОЛЬТ ЕНЕРГО» проводять роботи не тільки по заміні або доповненню обладнання в електрощитах, але і прорахувавши нові навантаження, приводять всі комунікації і електрообладнання у відповідність з необхідними безпечними нормами.

Нам довіряють

 

Офіційні ліцензії та дозволи

 

Замовити послугу


Географія наших об'єктів

 

Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

География наших объектов

Зв'язатися з нами

 

Адреса: 02094 г. Киев ул. Магнітогорська 1, Бізнес-Центр «FIM Center Magnitogorskaya»
Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
Київстар: 098-501-3311
Vodafone МТС: 099-501-3311
Viber: 099-501-3311
Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
Skype: voltenergo220
Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

Наші реквізити