• Графік роботи
 • Пн-Пт 9:00 - 17:30

Електротехнічні випробування засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) і інструментів

Електролабораторія «Вольт Енерго» надає послуги з випробувань діелектричних засобів індивідуального захисту – діелектричні калоші та боти, по вимірюванню опору ізоляції ручного інструменту, електроінструменту, подовжувачів.

ВАЖЛИВО:
Випробування наша лабораторія проводить кожного 15-го і 30-го числа поточного месРучной ізолірующійяца (+ -1-2 дня). До дня проведення випробуванні ЗІЗ і інструментів ми акумулюємо всі на складі. Тобто якщо замовник привіз ЗІЗ на випробування до 15-го числа, то випробування буде проведено 15-го числа поточного місяця, якщо ж Сиз було завезено після 15-го, то випробування будуть проводитися 30-го числа поточного місяця. Перед тим, як завезти продукцію на випробування – замовник оплачує вартість випробування згідно виписаного рахунку або договору (за бажанням)

Після проведення випробувань ми надаємо

 • протокол випробування
 • на кожну одиницю випробуваного діелектричного ЗІЗ і інструменту наклеюється бирка, що підтверджує проведення випробовування із зазначенням дати наступного випробування.
 • копію свідоцтва атестації електротехнічної лабораторії.

Після проведення Замовника інформують або телефонним дзвінком або СМС і він забирає випробувану продукцію.

Якщо діелектричні калоші, боти, рукавиці і інструмент не проходять випробування – то в протоколі це обов’язково вказується.

НАГАДУЄМО: Засоби індивідуального захисту і інструменти, які не пройшли випробування в електротехнічної лабораторії КАТЕГОРИЧНО не можна не просто використовувати, а й зберігати приміщеннях ТП, щитових, електроділянки щоб уникнути помилкового застосування.

Ціна проведення випробувань діелектричних бот, калош, рукавиць та інструменту

Вартість залежить від кількості випробовується. У випадках, якщо на об’єкті Замовника наша компанія буде проводити електровимірювання 0,4 кВ, обслуговування або ремонт силового трансформатора – випробування ЗІЗ і інструменту може бути проведено безкоштовно.

Діелектричні рукавички (шовні / безшовні)

 • випробування проводяться 1 раз в 6 місяців
 • в електроустановках напругою до 1000 В включно як основний, а в електроустановках напругою вище 1000 В як додатковий електрозахисний кошти для захисту від дотику руками до частин електроустановки, що знаходяться під напругою, необхідно застосовувати такі діелектричні рукавички: безшовні, виготовлені з натурального латексу (ревультекса ), або зі швом, виготовлені з листової гуми.

Контролюючі органи також вимагають такі вимірювання:

Діелектричні боти і галоші

 • випробування бот проводять 1 раз в 36 місяців, калош 1 раз в 12 місяців
 • діелектричні калоші та боти як додаткові захисні засоби застосовуються при операціях, які виконуються за допомогою основних захисних засобів. При цьому боти можуть застосовуватися як в закритих, так і відкритих електроустановках будь-якого напруги, а калоші – тільки в закритих електроустановках до 1000 В включно.   

Ручний ізолюючий інструмент і Електроінструмент

 • випробування проводять 1 раз в 12 місяців
 • ручної ізолюючий інструмент (викрутки, пасатижі, плоскогубці, круглогубці, кусачки, ключі гайкові, ножі монтерські і т.п.) застосовується в електроустановках до 1000 В як основний електрозахисний кошти

Штанги ізолюючі і вимірювальні

 • випробування проводять штанг ізолюючих – 1 раз в 24 місяці, вимірювальних – 1 раз в 12 місяців
 • штанги ізолюючі призначені для оперативної роботи (операції з роз’єднувачами, заміна запобіжників, установка деталей розрядників тощо), вимірів (перевірка ізоляції на лініях електропередачі та підстанціях), для накладення переносних заземлень, а також для звільнення потерпілого від електричного струму

Кліщі ізолюючі і вимірювальні

 • випробування проводять кліщів електровимірювальних та ізолюючих 1 раз в 24 місяці
 • ізолюючі кліщі відносяться до засобів захисту в електроустановках і є основними до і вище 1 (кВ)
 • електровимірювальні кліщі призначені для вимірювання струму, напруги та потужності в електричних ланцюгах до 10 кВ без порушення їх цілості
 • в електроустановках різних класів напруг необхідно використовувати ізолюючі кліщі – в електроустановках напругою до 10 кВ – для замінювання запобіжників
 • в електроустановках напругою до 35 кВ – для знімання огороджень, накладок та для виконання інших аналогічних робіт.

Покажчики напруги

 • випробування покажчиків напруги до і понад 1000В проводять 1 раз в 12 місяців
 • в електроустановках до і вище 1000 В для визначення наявності або відсутності напруги повинні застосовуватися покажчики напруги контактного та безконтактного типів

Покажчики напруги для фазування

 • випробування покажчиків напруги для фазування проводять
 • при виконанні робіт на повітряних і кабельних лініях електропередачі, трансформаторах та інших електроустановках напругою від 3 від 110 кВ для визначення збігу або зустрічного увімкнення фаз необхідно застосовувати покажчики напруги для фазування.

Замовити послугу


Схема роботи

 

Заявка або дзвінок

Отримуємо заявку і з Вами зв'язується наш фахівець
Виїзд фахівця - Безкоштовно

Розрахунок вартості

Надаємо детальну комерційну пропозицію

Оформлення договору

Узгоджуємо всі деталі і оформляємо договір

Приступаємо до роботи

Приступаємо до роботи в зручний для замовника день і час

Видача документів

Надаємо технічний звіт

Залишилися питання

Залиште телефон і Вам передзвонить наш Спеціаліст і відповість на Ваше питання


Географія наших об'єктів

 

Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

География наших объектов

Нам довіряють

 

Офіційні ліцензії та дозволи

 

Зв'язатися з нами

 

Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
Київстар: 098-501-3311
Vodafone МТС: 099-501-3311
Viber: 099-501-3311
Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
Skype: voltenergo220
Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

Наші реквізити