• Графік роботи
 • Пн-Пт 9:00 - 17:30
  

Вимірювання ємності конденсаторних батарей

 

Оплата після виконання робіт

Після оформлення договору - фахівці лабораторії приступають до виконання робіт. Оплата здійснюється після завершення вимірювань і підготовки тех.отчета і дефектного акту.

Оцінка вартості за 10 хвилин

Наш фахівець може виїхати на об'єкт і оцінити роботу на місці або, поставивши кілька запитань, оцінити орієнтовну вартість по телефону.

Оперативність

Після узгодження з менеджером - лаборанти виїжджають на об'єкт і, на наступний день після вимірів, видають тех.отчет і дефектний акт. Для підприємств з невеликим обсягом вимірів.

Комфортний режим роботи

Для того, щоб обов'язкові відключення при проведенні робіт не відбивалися на роботі підприємства - ми проводимо ремонт і у вихідні дні і в неробочий час.

Безкоштовні бонусні вимірювання

Безкоштовні пірометричні вимірювання для виявлення контактів з порушеннями робочого температурного режиму, які можуть стати джерелом аварій і загорянь.

Вимірювання ємності конденсаторних батарей


Чому ВАЖЛИВО періодично вимірювати ємність конденсаторних батарей?
Причина перша – ТЕХНІЧНА. Падіння ємності конденсаторної батареї свідчить про обрив струмоведучих частин конденсатора, а збільшення – про часткове пробої секцій. Це призводить до виходу з ладу батареї. Необхідно розуміти, що розвиток пошкодження в конденсаторі, починаючи з пробою секції і закінчуючи наскрізним замиканням між зажимами, може статися за час, значно менше року, в залежності від того на скільки відсотків змінилася ємність конденсаторної батареї в порівнянні з паспортними характеристиками.

Причина друга – ЕКОНОМІЧНА (ФІНАНСОВА). Якщо в регуляторі запрограмовано, що номінал ступені наприклад 10кВар, це означає, що при реактиві в мережі від 10Квар контролер буде підключати відповідну сходинку. Якщо ж ємність сходинки не 10кВар, а 5 квар – це значить, що 5 квар залишаться недокомпенсірованнимі і Ваше підприємство буде платити за цей реактив.

З якою періодичністю потрібно вимірювати ємність конденсаторних батарей?
Для батарей, які захищені групою запобіжників або автоматичними вимикачами – рекомендовано 1 раз в рік. У тих конденсаторних установках, де кожна конденсаторна батарея не захищена – рекомендується частіше, тому що ризик того, що про того, що вона швидше вийде з ладу – більше.

Ємність конденсаторних батарей наша електролабораторія вимірює RLC-метрами. Всі наші вимірювальні прилади сертифіковані і обов’язково проходять періодичну повірку

Що робити, якщо ємність конденсаторних батарей впала або піднялася?
Допустиме відхилення ємності конденсаторної батареї – максимум 10%. Якщо при проведенні вимірювань виявляється, що відхилення більше 10% – бажано розглядати заміну конденсаторної батареї протягом півроку – року. Якщо ємність впала на 20 і більше відсотків – то чим раніше поміняєте, тим краще, тому що Ви забезпечите і безаварійність і фінансову ефективність роботи конденсаторної батареї.

Якщо батарея захищена групою запобіжників або автоматичними вимикачами, які відсікають вплив перевантажень і короткого замикання – то батарея може служити досить довго. За ПКЕЕ рекомендований термін капітального ремонту конденсаторних установок – 1 раз в 8 років.

Якщо ж у Вас конденсаторні батареї ніяк не захищені – то, як правило, міняти батареї потрібно буде часто і питання ефективності роботи конденсаторної установки ми б ставили під великий сумнів. У таких випадках ми рекомендуємо зробити модернізацію і привести конденсаторну установку у відповідність з правилами ПУЕ України глава 5.6 «Конденсаторні установки»

Наша компанія проводить роботи по вимірюванню конденсаторних батарей в конденсаторних установках. По завершенню роботи ми видаємо технічний звіт про стан конденсаторних батарей і ряд рекомендацій, в разі, якщо параметри не відповідають паспортним.

Крім того, наша електролабораторія проводить повне обстеження і ревізію конденсаторних установок.
При проведенні повного обстеження проводиться ревізія роботи регулятора реактивної потужності, ревізія і Імереніе опору ізоляції силових ланцюгів, ревізія вентиляційного устаткування (якщо вентиляція примусова). По завершенні видається технічний протокол, дефектний акт та перелік рекомендацій

Базові електровимірювання

 

До базових електровимірюваннь відносяться ті вимірювання, які необхідно виконувати відповідно до вимог ПТЕЕСдодаток 1, табл.25, додаток 2 табл. 48 і приписами пожежних згідно "Правила пожежної безпеки в Україні, п.1.20. гл.4"

БОНУС до базових електровимірюваннь -"Пірометричні вимірювання" БЕЗКОШТОВНО!

Пірометричні вимірювання проводяться пірометром - приладом для безконтактного вимірювання температури поверхні.
Мета вимірювання - визначити температуру контактної поверхні провідників.
Якщо температура вище робочої - значить в цьому місці відбувається перегрів, який може привести або до повільного вигорання контакту або ізоляції, або до займання, в залежності від ступеня перегріву.

Оперативний виїзд

Після проведення робіт Ви отримуєте

 

Технічний
звіт

(Перевірка відповідності параметрів електромережі нормам)

Після виконання робіт Замовнику надається технічний звіт про стан його електромереж із зазначенням відповідності існуючих показників.

Дефектний
акт

(вказує на "слабкі місця" у Вашій електромережі)

У дефектному акті Замовнику вказуються на всі проблемні точки, виявлені в ході проведення електровимірювань.

Впевненість в тому, що все у Вас під контролем

За результатами електровимірювань Ви будете знати що у Вас не в порядку і що необхідно зробити, щоб стан Ваших електромереж було бездоганним.

Схема роботи

 

Заявка або дзвінок

Отримуємо заявку і з Вами зв'язується наш фахівець
Виїзд фахівця - Безкоштовно

Розрахунок вартості

Надаємо детальну комерційну пропозицію

Оформлення договору

Узгоджуємо всі деталі і оформляємо договір

Приступаємо до роботи

Приступаємо до роботи в зручний для замовника день і час

Видача документів

Надаємо технічний звіт

Нам довіряють

 

Офіційні ліцензії та дозволи

 

Замовити послугу


Відео нашої електролабораторії

 

Вимірювання опору петлі «Фаза - нуль»

Вимірювання опору контуру заземлення

Вимірювання опору металозв'язку

Вимірювання опору ізоляції

Статті наших фахівців про електролабораторію

 

Наша електролабораторія працює по всій Україні

 

Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

Наша електролабораторія працює по всій Україні

На яких об'єктах наша лабораторія проводить електровимірювання

Оскільки вимоги ПТЕЕС і ППБ необхідно виконувати всім підприємствам, то наші послуги ми надаємо так само всім споживачам,   яким вони необхідні, як для виконання вимог інспектуючих органів, так і для контролю рівня безпеки енергообладнання підприємства.

Електротехнічна лабораторія "Вольт Енерго" проводить електровимірювання для:

 • Приватних будинків
 • МАФів
 • Магазинів
 • Салонів краси
 • Автосалонів і СТО
 • Автозаправних станцій
 • медзаклад
 • Дитячих садків і шкіл
 • ВНЗ
 • Житлових приміщень
 • нежитлових приміщень
 • Торгових центрів
 • Ресторанів
 • Кафе
 • Готелів
 • Фабрик
 • Заводов
 • Офісних центрів
 • Бізнес центрів
 • Розважальних закладів
 • Спортивних залів і
  клубів
 • Окремих офісних приміщень
 • Підприємств роздрібної торгівлі
 • Освітніх установ
 • сільськогосподарських підприємств
 • Виробничих підприємств
 • Підприємств громадського харчування
 • споруджуваних і нових об'ктов
 • І інших підприємств

Зв'язатися з нами

 

Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
Київстар: 098-501-3311
Vodafone МТС: 099-501-3311
Viber: 099-501-3311
Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
Skype: voltenergo220
Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

Наші реквізити