• Графік роботи
 • Пн-Пт 9:00 - 17:30
  

Автоматизовані системи обліку енергоресурсів ЛУЗОД, АСКОЕ, АСТОЕ

 

Дізнайтеся ціну за 10 хвилин

Зателефонуйте, дайте відповідь на 5 запитань і дізнайтеся орієнтовну вартість за 10 хвилин

Впровадження систем обліку "Під Ключ"

Впроваджуємо системи обліку АСКОЕ, ЛУЗОД, асте "Під Ключ" - від розробки проекту до введення в промислову експлуатацію

Поетапна оплата

Не потрібно платити відразу велику передоплату. Ви платите за кожен етап - контролюючи результат.

Працюємо по всій Україні

Нами вже реалізовано понад 250 проектів по всій Україні.

Гарантійне та технічне обслуговування

12 місяців гарантії на впроваджені системи обліку. Проводимо абонентське і одноразове технічне обслуговування систем ЛУЗОД, АСКОЕ, АСТОЕ.

ЛУЗОД (укр.) – Локальне Устаткування Збору та Обробки Даних
ЛОСОД (рус.) – Локальное Оборудование Сбора и Обработки Данных

АСКОЕ (укр.) – Автоматизована Система Комерційного Обліку Електроенергії
АСКУЭ (рус.) – Автоматизированная Система Коммерческого Учета Электроэнергии

АСТОЕ (укр.) – Автоматизована Система Технічного Обліку Електроенергії (Внутрішній Облік)
АСТУЭ (рус.) – Автоматизированная Система Технического Учета Электроэнергии (Внутренний Учет)

 

Наша компанія впроваджує такі системи обліку електроенергії

 

Спочатку хочемо відповісти на найбільш поширені питання

У чому відмінність ЛУЗОД, АСКОЕ та АСТОЕ – один від одного?
Більш наочно відміну видно з наведених нижче структурних схем ЛУЗОД, АСКОЕ, АСТОЕ

ЛУЗОД

Після впровадження ЛУЗОД дані з лічильників електроенергії будуть передаватися тільки в енергопостачальну компанію.

АСКОЕ

Після впровадження АСКОЕ дані з лічильників електроенергії будуть передаватися і в енергопостачальну компанію і на Ваше підприємство (на Ваш комп’ютер)

АСТОЕ

Після впровадження АСТОЕ дані з лічильників електроенергії будуть передаватися тільки на Ваше підприємство (на Ваш комп’ютер)

Яка з цих систем дешевше?

Вартість впровадження систем обліку електроенергії залежить від того – які роботи виконуються і яке обладнання застосовується при впровадженні системи.

У порівняльній таблиці Ви зможете побачити – які роботи потрібно виконувати і на що необхідні витрати для виконання робіт по впровадженню систем обліку електроенергії ЛУЗОД (ЛУЗОД), АСКОЕ (АСКОЕ) та АСТОЕ (АСТОЕ)

Найдешевша система обліку електроенергії – це ЛУЗОД. До речі, енергопостачальні компанія можуть вимагати від Вас впровадження тільки ЛУЗОД, згідно п.3.35 «ПКЕЕ». Енергопостачальної компанії досить, щоб вони бачили дані з Ваших лічильників.

Більше відповідей на можливі запитання Ви знайдете в розділі «Питання-відповідь»

Як правило компанії впроваджують систему обліку по 2-м причин: або це необхідно для того, щоб виконати припис енергопостачальної компанії (в 99% випадків – це ЛУСОД), або ж це виробнича необхідність, для того щоб контролювати, коригувати та управляти споживанням, що не допускаючи перевищення і лімітів і граничних величин споживання електричної потужності в години максимального навантаження – в цьому випадку встановлюється АСКОЕ.

Представляємо вам перелік робіт для 100% -ного впровадження систем обліку.

1. Розробка технічного завдання (ТЗ).

Підстава: ПКЕЕ п.3.11 (абзац 1)

Після укладення договору наш проектувальник приїжджає на об’єкт для обстеження, отримання необхідних для розробки ТЗ документів і попереднього узгодження ТЗ із замовником. Потім розроблене ТЗ дається замовникові на ознайомлення і узгодження. Розробка і узгодження ТЗ із замовником триває 3-5 робочих днів.

Згідно постанови НКРЕКП №2684 від 29.10.2016г. «Про затвердження змін до правил користування електричною енергією», які вступили в силу 01.01.2016г., 

«Улаштування Споживачем ЛУЗОД на базі багатофункціонального засоби обліку з вбудованим модулем для дістанційного зчітування Даних без Зміни електрічної схеми обліку дозволяється Здійснювати відповідно до існуючіх проектних РІШЕНЬ без розробки технічного завдання на встановлення (заміну) розрахункового обліку та проекту встановлення ЛУЗОД.»

Таким чином, розробка ТЗ і проекту не обов’язкова, якщо 1) не змінюється схема обліку і 2) використовуються багатофункціональні лічильники з вбудованим модемом.

2. Метрологічна експертиза технічного завдання.

Підстава: ПКЕЕ п.3.11 (абзац 3)

Після того, як ТЗ погоджено з енергопостачальною компанією, потрібно проводити метрологічну експертиза технічного завдання в с УкрЦСМ (Центр Стандартизації і Метрології). Після проведення метрологічної експертизи видається свідоцтво про її проведення. У деяких енергопостачальних компаніях, метрологічна експертиза ТЗ не обов’язкова для подальшого узгодження проекту, хоча по ПКЕЕ п.3.11 (абзац 3) – вона необхідна.

3. Узгодження технічного завдання (ТЗ) з замовником і енергопостачальною компанією.

Підстава: ПКЕЕ п.3.11 (абзац 2)

Після ознайомлення замовник друкують всі екземпляри ТЗ і передає нам для узгодження з енергопостачальною компанією. Процес узгодження технічного завдання триває 10-15 робочих днів, після чого ми отримуємо повністю узгоджене ТЗ.

4. Розробка робочого проекту

Підстава: ПКЕЕ п.3.12

На підставі погодженого ТЗ розробляється робочий проект (РП) і віддається на вичитку та узгодження Замовнику.

Згідно постанови НКРЕКП №2684 від 29.10.2016г. «Про затвердження змін до правил користування електричною енергією», які вступили в силу 01.01.2016г., 

«Улаштування Споживачем ЛУЗОД на базі багатофункціонального засоби обліку з вбудованим модулем для дістанційного зчітування Даних без Зміни електрічної схеми обліку дозволяється Здійснювати відповідно до існуючіх проектних РІШЕНЬ без розробки технічного завдання на встановлення (заміну) розрахункового обліку та проекту встановлення ЛУЗОД.»

Таким чином, розробка проекту не обов’язкова, якщо 1) не змінюється схема обліку і 2) використовуються  багатофункціональні лічильники з вбудованим модемом.

 

5. Узгодження робочого проекту

Підстава: ПКЕЕ п.3.12

Погоджений із замовником РП передається в енергопостачальну компанію на согласованіе.Процесс узгодження триває 12-17 р. Днів, результатом чого є узгоджений і готовий до роботи проект.

 

6. Закупівля і підготовка обладнання

Після того, як проект узгоджений і є гарантія, що не буде ніяких змін – закуповується всі необхідні матеріали, обладнання та програмне забезпечення для виконання монтажних і пусконалагоджувальних робіт. Ми збираємо шафа по узгодженої специфікації, супроводжуємо проведення вхідного контролю і параметризації лічильників (в тих ОблЕнерго – де це обов’язково), про що свідчать акти про проведення вищевикладених заходів.
Після випробування всього устаткування на нашому стенді – воно готове до монтажу. 

7. Монтажні роботи

Після узгодження з замовником дати і режиму виконання монтажних робіт – компанія приступає до монтажу системи, попередньо подбавши про те, щоб лічильники були розпломбована і готові до підключення. Зрозуміло, наша компанія має в своєму розпорядженні ліцензією на виконання даного виду робіт.
Для випадків, коли в процесі впровадження системи обліку необхідно виконувати роботи підвищеної небезпеки – наша компанія має дозволи на виконання цих робіт.

Якщо Замовник має персоналом, для економії коштів Замовників ми можемо просто супроводжувати монтаж (шеф-монтаж), а співробітники Замовника будуть, під нашим керівництвом, проводити монтажні роботи.

8. Обладнання автоматизованого робочого місця (АРМ) енергетика та установка програмного забезпечення (для АСКОЕ).

Процес включає в себе установку комп’ютерного обладнання (якщо замовник не надає свого), установку загального призначеного для користувача ліцензійного програмного забезпечення, установка спеціального програмного забезпечення і підготовка до пусконалагоджувальних робіт.

9. Пусконалагоджувальні роботи по впровадженню ЛУСОД або АСКОЕ

Роботи проводяться нашими IT – інженерами. Кінцевим результатом роботи є налаштований канал передачі даних від лічильників на сервер енергопостачальної компанії і (в разі АСКОЕ) на АРМ енергетика-оператора системи.

10. Навчання персоналу (для АСКОЕ)

Після завершення всіх робіт наші фахівці спільно з вашими проводять перейменування, групування, синхронізації точок обліку в залежності від особливостей вашого підприємства і навчають користуватися системою, особливостям інтерфейсу, вмінню запитувати дані у системи, будувати звіти за необхідними параметрами. В результаті навчання співробітник вашого підприємства зможе повноцінно користуватися системою, про що видається «Свідоцтво про навчання за курсом АСКОЕ»

11. Введення системи в дослідну експлуатацію

Підстава: ПКЕЕ п.3.14 (абзац 1)

Після завершення всіх робіт система здається енергопостачальної організації в дослідну експлуатацію, про що свідчить «Акт введення в дослідну експлуатацію», підписаний представниками Замовника, Підрядника та енергопостачальної організації.

12. Введення в промислову експлуатацію.

Підстава: ПКЕЕ п.3.14 (абзац 2 і далі)

Після одного місяця після введення в дослідну експлуатацію система обліку повинна бути здана в промислову експлуатацію. 

Згідно зі змінами в ПКЕЕ, який набрав чинності 01.01.2016г. согл. постановою НКРЕКП №2684 – метрологічна атестація системи автоматизованого обліку електроенергії скасована, як обов’язкова умова для введення системи в промислову експлуатацію.

ГАРАНТІЇ і ПОДАЛЬШИЙ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантія на роботи та обладнання становить 12 місяців з дати здачі системи в ПРОМИСЛОВУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ, але не більше 14 місяців з дня введення в дослідну експлуатацію Зрозуміло воно безкоштовно.

Після закінчення гарантійного терміну обслуговування можливо за двома схемами.

Перша схема – абонентське обслуговування, при якому Ваша компанія здійснює щомісячні платежі, ми ж виконуємо обов’язкові регламентні роботи і реагуємо на позапланові ситуації. Сума залежить від багатьох факторів і обговорюється окремо.

Друга схема – робота за викликом, при виникненні позаштатних ситуацій. В цьому випадку оплачується виїзд і час роботи інженера. Оскільки географія робіт – вся Україна, вартість у кожному випадку, також обговорюється окремо.

З нашого досвіду, можемо додати, що друга схема більш вигідна замовнику, тому що все обладнання для побудови та підтримки каналів зв’язку нами вибиралося дуже ретельно, зарекомендувало себе як надійне, і працює без проблем 5-7 років, без будь-якого втручання.

Окремо хочемо відзначити, що, оскільки роботи по впровадженню систем ЛУСОД або АСКОЕ складаються з декількох етапів, наша робота також оплачується також в кілька етапів, що дозволяє впроваджувати систему на вашому підприємстві фінансово «непомітно».

Сума договору може бути розділена або відповідно до вартості кожного етапу, або рівними частинами на 4-8 платежів. Вибір за вами.

Будемо раді бути Вам корисними

Телефонуйте: 044-501-3311
КиївСтар 067-314-7788
МТС 099-161-9177

 

АСКОЕ (АСКОЕ), ЛУЗОД (ЛУЗОД)

АСКОЕ – прилади обліку електроенергії, які активно використовуються по всій Україні в якості технічного і комерційного стеження за споживаної електроенергії, а також її накопичення. Система АСКОЕ, дозволяє здійснювати оперативний контроль навантаження, що надається споживачами на електричну мережу.

Для того, щоб забезпечити максимально точну обробку і збір одержуваних даних безлічі приладів використовується локальне устаткування (ЛУЗОД).

АСКОЕ для вашого підприємства

Впровадження АСКОЕ на вашому підприємстві дуже вигідне і економічне захід. Якісні і надійніше прилади для обліку електроенергії дозволяють:

 • дотримуватися встановленого режиму в виробництві і стежити за витратою електричної енергії;
 • поліпшити точність обліку енергоресурсів, регулярно отримувати достовірну та оперативну інформацію;
 • АСКОЕ дозволяє створити умови для зниження енерговитрат і економії електроенергії.

Автоматизовані системи обліку енергоресурсів: функції

Облік електроенергії за допомогою АСКОЕ в Києві дозволяє реалізувати наступні функції:

 • збір, зберігання і обробка інформації, що надходить про витрату електричної енергії;
 • якісне визначення обсягів і параметрів витрачання енергоресурсів;
 • збір даних з усіх точок вимірювання електроенергії;
 • облік електроенергії на підприємстві дозволяє постійно контролювати споживання і надходження енергоресурсів;
 • здійснюється облік енерговитрат в кожної сполучної системі;
 • можливість контролювати функціонування обчислювального обладнання.

Система обліку електроенергії дозволить оперативно збирати дані в загальну корпоративну інформаційну мережу. Працівники підприємства мають можливість конфігурувати параметри мережі відповідно до своїх потреб і отримають від системи готові звітні форми.

Автоматизовані системи обліку енергоресурсів мають можливість багаторівневого обліку споживання електроенергії (наприклад, будинки, району, міста і т.п.) при наявності тільки одного диспетчерського або фінансового центру.

Варіанти виконання та особливості системи

Можливо два варіанти виконання системи з використанням ЛОСОД:

 • виконання системи з приладів обліку і каналів зв’язку, т. е. на рівні ИИК;
 • виконання системи на рівні ІВК, т. е. з використанням об’ємної бази, сервера для збору даних, обладнання для зв’язку, автоматизованих робочих місць.

Крім того, автоматизовані системи обліку електроенергії дозволяють:

 • використовувати уніфіковані протоколи для збору / передачі даних;
 • використовувати електролічильники різних типів, а також комунікаційне обладнання для побудови загальної функціональної системи.

Використовувані прилади обліку електроенергії прості в управлінні, мають зрозуміле ПО. Пристрої ЛУЗОД в Києві дозволяють передавати дані про енергоспоживання споживачеві E-mail або за допомогою SMS.

Що робимо ми

 

Розробка та узгодження технічного завдання та проекту

1

Термін: до 30-ти робочих днів (якщо система не підпадає під п.3.9 ПКЕЕ)

Комплектація, виробництво і тестування обладнання

2

Строк: 7-15 роб. днів

Виконання монтажних робіт

3

Строк: 7-10 роб. днів

Виконання пусконалагоджувальних робіт

4

Строк: 5-10 роб. днів

Введення системи в дослідну експлуатацію

5

Строк: 10-15 роб. днів

Введення системи в промислову експлуатацію

6

Строк: 5-20 роб. днів *

Технічне обслуговування систем ЛУЗОД & АСКОЕ

Після завершення гарантійного терміну (12 місяців) при бажанні Замовника.
Детальніше про обслуговування

* не включає інтервал 1 місяць між введенням в дослідну експлуатацію і введенням в промислову експлуатацію згідно п.3.34 ПКЕЕ

Чому з нами надійно

 

ДОСВІД

більше 10-ти років на енергоринку України

ГАРАНТІЯ

12 місяців гарантії на виконані роботи

ОБСЛУГОВУВАННЯ

здійснюємо ТО систем обліку електроенергії

200 СИСТЕМ

Більше 200 систем впроваджених по всій Україні

Пропонуємо поетапну оплату

 

Для того, щоб замовник міг спокійно планувати витрати по впровадженню ЛУЗОД & АСКОЕ пропонуємо комфортні фінансові умови - поетапна оплата.

 

Етап 1

Оплата за проект

Етап 2

Оплата за підготовку, виробництво, тестування обладнання

Етап 3

Оплата за монтажні та пусконалагоджувальні роботи і введення системи в дослідну експлуатацію

Етап 4

Оплата за введення в промислову експлуатацію

Схема роботи

 

Заявка або дзвінок

Отримуємо заявку (дзвінок)

Розрахунок вартості

Спеціаліст зв'язується для розрахунку вартості
Виїзд фахівця - Безкоштовно

Оформлення договору

Надаємо комерційну пропозицію і погоджуємо договір

Приступаємо до роботи

Виконуємо роботу в зручні для замовника день і час

Здача роботи

Здаємо систему замовнику

Реалізовані проекти

 

* Більше про реалізовані проекти можна прочитати в розділі «Реалізовані проекти »

Офіційні ліцензії та дозволи

 

Замовити послугу


Статті наших фахівців про ЛУЗОД та АСКОЕ

 

Географія наших об'єктів

 

Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

География наших объектов

Зв'язатися з нами

 

Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
Київстар: 098-501-3311
Vodafone МТС: 099-501-3311
Viber: 099-501-3311
Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
Skype: voltenergo220
Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

Наші реквізити