• Графік роботи
 • Пн-Пт 9:00 - 17:30

АВР- Схема 600: опис і область застосування


Опитувальний лист АВР (скачати)

Для замовлення Пристрою Автоматичного Введення Резерву (АВР)

Частина каталогу по АВР (скачати)

Частина каталогу щитового обладнання компанії Вольт Енерго

 • Опис АВР-600
 • Конструкція резервної активації запасний мережі АВР-600 розроблена з метою відновлення подачі електрики при гострій необхідності відключення основної мережі. Це виконується за допомогою рівнозначного додаткового джерела живлення, що знаходиться в запасі. Подібним чином можна підключити і резервне обладнання натомість вийшов з ладу.

  АВР-600 за принципом дії аналогічний АВР-600, але має 2 секційних апарату. Це дозволяє більш компактно переводити підключених енергетичних акцепторів до рівноцінної силової лінії. Схема чутлива до збоїв в роботі фаз: зниження напруги живлення, що змінився чергуванню і / або пропажі хоча б однієї з фаз. Напрямок перемикання – одностороннє, воно буває майже миттєвим або триває до декількох секунд (конкретне значення виставляється вручну в момент налагодження резервного пристрою). Після завершення відновлювальних робіт та обов’язкової перевірки поточних параметрів оновленої мережі відбувається автоматичне перемикання з додаткового силового поля на основне.

  АВР-600 здійснює контроль за роботою електричного обладнання та освітлювальних кіл, які використовують напругу до 660В (рідше – до 1000В), силу струму – до 630 А, частоту в 50 Гц і 60Гц..Цепі з «вісімкою» дозволяють включати реле при зміні значення сили струму. Пристрій резервного спрацьовування представлено парою 3-хфазних вводів. Хрестоподібне включення контакторів в кількості 4-х штук створює умови для їх механічного блокування при секціонуванні використовуваних навантажень. У схемі допускається одночасне наявність 6-ти трифазних вимикачів і 18-ти однофазних.

  Електричні шафи, в яких розміщені всі контролюючі, що активують і сповіщальні елементи системи автоматичного введення резерву, затребувані в індустріальному секторі, житлових будинках, об’єктах громадського призначення, побутових будівлях. Категорія підключаються об’єктів – I і II, пропонований тип обслуговування – односторонній.

 • Схема щита АВР-600
 • Замовити послугу


  Чому варто працювати саме з нами

   

  Власне Виробництво - дає можливість врахувати будь-які вимоги Замовника

  Досвідчені Фахівці Компанії Допоможуть Підібрати Потрібну Схему АВР

  Оптимальні Ціни - завдяки підбору якісних комплектуючих за найкращою ціною

  Гарантія на вироби - 12 місяців

  Інженерний супровід - готові здійснити монтаж і підключення виробу на об'єкті Замовника

  Часткова передоплата - для запуску виробу у виробництво досить часткової передоплати

  Супутні послуги - Великий спектр надаваних електротехнічних послуг дозволяє силами нашої компанії вирішити безліч питань Замовника

  Післягарантійне обслуговування АВР - фахівці компанії проводять роботи перевірці, налаштування і запуску існуючих АВР

  Залишилися питання

  Залиште телефон і Вам передзвонить наш Спеціаліст і відповість на Ваше питання


  Географія наших об'єктів

   

  Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

  География наших объектов

  Статьи наших специалистов о АВР

   

  Нам довіряють

   

  Офіційні ліцензії та дозволи

   

  Зв'язатися з нами

   

  Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
  Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
  Київстар: 098-501-3311
  Vodafone МТС: 099-501-3311
  Viber: 099-501-3311
  Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
  Skype: voltenergo220
  Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

  Наші реквізити