• Графік роботи
 • Пн-Пт 9:00 - 17:30

АВР- Схема 500: опис і область застосування


Опитувальний лист АВР (скачати)

Для замовлення Пристрою Автоматичного Введення Резерву (АВР)

Частина каталогу по АВР (скачати)

Частина каталогу щитового обладнання компанії Вольт Енерго

 • Опис АВР-500
 • Щоб об’єкти промислового і цивільного призначення не постраждали в період енергетичних збоїв і авральних ситуацій, використовуються дублюючі системи, що дозволяють без шкоди для споживачів перевести їх на іншу, рівноцінну, що живить лінію.

  Активація АВР-500 відбувається у випадках зміни послідовності фаз, їх частковій або повній відсутності, зниженні напруги по симетричному (асиметричному) сценарієм, коротких замикань. До резервного введення додано секційне пристрій, що працює з рівноцінними уведеннями, яке самостійно перекидає завантаження з одного на інший при технічних збоях. Регульована тимчасова витримка встановлюється не більше, ніж ½ хвилини. Підключення виконується через два однакових по навантаженню 3-хфазних джерела.

  Коротко це описується так. Найбільш простий тип схеми АВР містить 2 введення від аналогічних секцій шин підстанції, що витримують високі напруги, і вакуумного блоку секційного вимикача. У разі, коли напруга дуже сильно знизився на живильному контурі, в автоматичному режимі спрацьовує його вступний вимикач. При цьому завантаження в повному обсязі надходить на підготовлений секційний модуль. В результаті напруга подається на об’єднані шини вже з другого, резервного введення. У підстанції АВР може бути розміщений на стороні низької напруги пристрою.

  АВР підходить для електричного обладнання, що використовує напругу до 660 В (частіше – для 220 / 380В), змінний струм частотою 50 Гц і 60 Гц, силу струму до 630 А. Модулі обліку електроенергії розміщують на вхідному силовому контурі, відразу на двох лініях або ж в распредмодуле (між навантаженням і коммутирующими апаратами).

  Затримка в часовому проміжку, необхідна для спрацьовування контакторів, спочатку вказується на реле часу, які знаходяться на лицьовій поверхні пристрою резервного входу. Час затримки активації встановлюється різний щоб уникнути одночасного спрацьовування контакторів при надходженні на шафу напружень від обох мереж в один і той же час. Характер навантаження також впливає на швидкість перемикання. Наприклад, при зникненні напруги в мережі для імпульсних джерел живлення, інверторів напруги, а також частотних перетворювачів слід витримати певну паузу перед повторним включенням.

  АВР-500 сконструйовані і випущені з метою енергетичного контролю та підтримки об’єктів господарювання, які не здатні повноцінно працювати при зникненні електроенергії (категорії I, II).

 • Схема щита АВР-500
 • Замовити послугу


  Чому варто працювати саме з нами

   

  Власне Виробництво - дає можливість врахувати будь-які вимоги Замовника

  Досвідчені Фахівці Компанії Допоможуть Підібрати Потрібну Схему АВР

  Оптимальні Ціни - завдяки підбору якісних комплектуючих за найкращою ціною

  Гарантія на вироби - 12 місяців

  Інженерний супровід - готові здійснити монтаж і підключення виробу на об'єкті Замовника

  Часткова передоплата - для запуску виробу у виробництво досить часткової передоплати

  Супутні послуги - Великий спектр надаваних електротехнічних послуг дозволяє силами нашої компанії вирішити безліч питань Замовника

  Післягарантійне обслуговування АВР - фахівці компанії проводять роботи перевірці, налаштування і запуску існуючих АВР

  Залишилися питання

  Залиште телефон і Вам передзвонить наш Спеціаліст і відповість на Ваше питання


  Географія наших об'єктів

   

  Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

  География наших объектов

  Статьи наших специалистов о АВР

   

  Нам довіряють

   

  Офіційні ліцензії та дозволи

   

  Зв'язатися з нами

   

  Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
  Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
  Київстар: 098-501-3311
  Vodafone МТС: 099-501-3311
  Viber: 099-501-3311
  Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
  Skype: voltenergo220
  Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

  Наші реквізити