• Графік роботи
 • Пн-Пт 9:00 - 17:30

АВР- Схема 300: опис і область застосування


Опитувальний лист АВР (скачати)

Для замовлення Пристрою Автоматичного Введення Резерву (АВР)

Частина каталогу по АВР (скачати)

Частина каталогу щитового обладнання компанії Вольт Енерго

 • Опис АВР-300
 • Для об’єктів, яким необхідна постійна енергетичне харчування, може використовуватися електричний шафа з АВР-300. В трьохсот марці доданий третій, незалежно функціонуючий джерело: акумуляторні батареї, БІП (джерела живлення, що працюють в безперебійному режимі), електростанції дизельного типу.

  Основу АВР-300 становлять 3 самостійних 3-хфазних введення: головний, резервний та додатковий. Зміна живлять мереж відбувається з виставленої бажаної затримкою за часом, триває від часток секунди до півхвилини.

  Резервне живлення підключається в разі:

  • зникнення хоча б однієї фази;
  • збоїв в порядку чергування фаз;
  • різних типів зниження напруги;
  • аварійних ситуацій;
  • настання короткого замикання.

  Так як АВР частково керує роботою генератора, то необхідно облаштування дистанційного запуску додаткового джерела живлення (можливість функціонувати від останнього у зовнішнього контакту). Якщо цього немає, то з втратою напруги в основному ланцюзі доведеться вручну запускати генератор. Як тільки в мережі з’явиться напруга, АВР перемкне ток від незалежно працюючого джерела.

  Автоматичне введення резерву М300 розроблений для мережі зі змінним струмом в 10-630А, напругою в мережі до 660В.

  Регулювання часу затримки спрацьовування АВР допомагає виключити зайвий запуск двигунів генераторів з метою перекидання на них існуючих навантажень. Пауза повинна бути порівняно невеликою, але при цьому достатньою, щоб вистачило часу при серйозних збоях активувати систему резервного живлення.

  Період додаткового очікування

  Як тільки основна лінія відновлена, необхідна ще одна затримка включення. Її мета – підтвердження стабільності енергетичного навантаження до моменту відключення резервного або додаткового харчування. Якщо тимчасова пауза становить в середньому до 6 секунд, то для проведення повноцінної перевірки відновленої мережі живлення часовий проміжок може складати до півгодини. Підключена АВР для генератора повинна виключити цю тривалу затримку при подальшій активації основний живиться мережі.

  Третім моментом, коли можлива тимчасова затримка, є тривалість охолодження двигуна. У цей період система дизель-генератора здійснює контроль за двигуном.

  У момент, коли напруга і частота досягли оптимальних значень, навантаження переключаються на резервний генератор. Якщо споживачі зацікавлені в поступовому перекладі навантажень на допоміжну лінію, знадобиться розробка кількох схем АВР, кожну – зі своїм тимчасовим інтервалом затримок. Це дозволить підключати навантаження в заздалегідь обраній послідовності.

  Область застосування: об’єкти, зарахованих до I, II за значимістю категорії енергоспоживачів, діяльність яких виключає навіть короткочасна пропажа струму .

 • Схема щита АВР-300
 • Замовити послугу


  Чому варто працювати саме з нами

   

  Власне Виробництво - дає можливість врахувати будь-які вимоги Замовника

  Досвідчені Фахівці Компанії Допоможуть Підібрати Потрібну Схему АВР

  Оптимальні Ціни - завдяки підбору якісних комплектуючих за найкращою ціною

  Гарантія на вироби - 12 місяців

  Інженерний супровід - готові здійснити монтаж і підключення виробу на об'єкті Замовника

  Часткова передоплата - для запуску виробу у виробництво досить часткової передоплати

  Супутні послуги - Великий спектр надаваних електротехнічних послуг дозволяє силами нашої компанії вирішити безліч питань Замовника

  Післягарантійне обслуговування АВР - фахівці компанії проводять роботи перевірці, налаштування і запуску існуючих АВР

  Залишилися питання

  Залиште телефон і Вам передзвонить наш Спеціаліст і відповість на Ваше питання


  Географія наших об'єктів

   

  Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

  География наших объектов

  Статьи наших специалистов о АВР

   

  Нам довіряють

   

  Офіційні ліцензії та дозволи

   

  Зв'язатися з нами

   

  Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
  Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
  Київстар: 098-501-3311
  Vodafone МТС: 099-501-3311
  Viber: 099-501-3311
  Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
  Skype: voltenergo220
  Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

  Наші реквізити