• Графік роботи
 • Пн-Пт 9:00 - 17:30

АВР- Схема 200: опис і область застосування


Опитувальний лист АВР (скачати)

Для замовлення Пристрою Автоматичного Введення Резерву (АВР)

Частина каталогу по АВР (скачати)

Частина каталогу щитового обладнання компанії Вольт Енерго

 • Опис АВР-200
 • АВР-200 застосовується для відновлення подачі електричного струму при виникненні екстрених ситуацій, через яких неможлива нормальна робота обладнання.

  Система резервного введення активується, коли в основний робочої мережі виникають перепади, пов’язані з помилковим чергуванням фаз напруги, зникненням одного з наявних фаз, зниження робочої напруги, що виникають енергетичних аваріях і короткому замиканні. Вона здійснює аварійне перемикання між основною і додатковою мережами з тимчасової паузою в 0,1-30 секунд (час затримки допускається регулювати в зазначеному проміжку). Затримка за часом здійснюється з метою уникнення хибних короткочасних падінь напруги при запуску чергової мережі живлення.

  У конструктивному виконанні АВР-200 включає в себе пару трифазних входів. Реле підключається через трансформатори до контрольованих ділянках мережі. Як тільки напруга починає зменшуватися, реле подає на систему автоматичного подачі сигнал. Якщо на лінії немає короткого замикання, активований вимикач введення, є достатня напруга в паралельно приєднаної мережі (або окремому джерелі живлення), то спрацьовує АВР, переводячи підключених споживачів на підготовлений джерело. При цьому вимикач першої мережі, в якій вже немає струму, відключиться, але почне працювати міжлінійний вимикач. При відновленні параметрів в автоматичному режимі виконується переклад навантаження на первинну мережу. В схемі передбачено пріоритет першого введення.

  Щити АВР-200 являють собою пристрої, в яких допустима напруга досягає 1000В, а сила струму – не більше 225А. У серію 200 включені 2 реле напруги, заміряють поточні параметри кожного введення.

  Область застосування: АВР-200 затребуваний в системах подачі електроенергії на промислових територіях, об’єктах зв’язку, в транспортній сфері для споживачів I і II категорій. На виході можлива установка до 6-ти фідерних автоматів-вимикачів, розрахованих на 3 фази, і до 18-ти аналогів на 1 фазу.

 • Схема щита АВР-200
 • Замовити послугу


  Чому варто працювати саме з нами

   

  Власне Виробництво - дає можливість врахувати будь-які вимоги Замовника

  Досвідчені Фахівці Компанії Допоможуть Підібрати Потрібну Схему АВР

  Оптимальні Ціни - завдяки підбору якісних комплектуючих за найкращою ціною

  Гарантія на вироби - 12 місяців

  Інженерний супровід - готові здійснити монтаж і підключення виробу на об'єкті Замовника

  Часткова передоплата - для запуску виробу у виробництво досить часткової передоплати

  Супутні послуги - Великий спектр надаваних електротехнічних послуг дозволяє силами нашої компанії вирішити безліч питань Замовника

  Післягарантійне обслуговування АВР - фахівці компанії проводять роботи перевірці, налаштування і запуску існуючих АВР

  Залишилися питання

  Залиште телефон і Вам передзвонить наш Спеціаліст і відповість на Ваше питання


  Географія наших об'єктів

   

  Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

  География наших объектов

  Статьи наших специалистов о АВР

   

  Нам довіряють

   

  Офіційні ліцензії та дозволи

   

  Зв'язатися з нами

   

  Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
  Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
  Київстар: 098-501-3311
  Vodafone МТС: 099-501-3311
  Viber: 099-501-3311
  Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
  Skype: voltenergo220
  Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

  Наші реквізити