• Графік роботи
 • Пн-Пт 9:00 - 17:30

АВР- Схема 100: опис і область застосування


Опитувальний лист АВР (скачати)

Для замовлення Пристрої Автоматичного Резерву (АВР)

Частина каталогу по АВР (скачати)

Частина каталогу щитового обладнання компанії Вольт Енерго

 • Опис АВР-100
 • Автоматичне введення резервного живлення призначений для збереження роботи підключених до мережі живлення апаратів, приладів і обладнання при виникненні нестандартних умов подачі живлення.

  АВР-100 відноситься до електричних пристроїв, які виконують автоматичне введення резервного живлення з головного джерела і в зворотний бік при зникненні однієї і більше фаз, їх обриву. Захисний механізм здатний спрацьовувати і в разі появи короткого замикання.

  Порядок роботи наступний: як тільки система зафіксувала відхилення до роботи мережі живлення, відбувається переклад енергетичної завантаження на резервне джерело. Після цього основна лінія подачі відключається і можна проводити ремонтні роботи. Як тільки вони закінчені, проводиться перепідключення всіх споживачів 1-ї і 2-ї категорій на головне джерело живлення. Кожне перемикання виконується з обов’язковою короткочасної затримкою за часом, що дозволяє перевірити робочі параметри приймаючої мережі, а також виключити випадкові збої енергетичної системи.

  Перемикач дозволяє вибрати один з 3-х режимів функціонування АВР: ручне управління (за допомогою кнопок), автоматичне (в схемі задіяні контактори, у яких номінальна напруга котушки збігається з лінійною значенням мережі) і відключення системи резервного введення. АВР-100 не має пріоритетності введення, тому основним стає той, на який подається напруга. По завершенні ремонтних робіт самостійний повернення на введення не спостерігається. Перед запуском системи знадобиться на другому введенні вручну деактивувати вимикач.

  Додатковим джерелом служить як стаціонарна дублююча подача струму по мережі, так і генераторна установка. Зустрічається і найпростіше однофазное рішення.

  Основним введенням зазвичай вважається мережа з трьома фазами, в якій напруга дорівнює 380 В, частота струму – 50 Гц, а для однофазної мережі досить напруги в 220 В. Значення струму в залежності від марки АВР знаходиться в межах 10-630А.

  Найбільш раціональне рішення для АВР – використання щитів (шаф).

  Пристрій АВР включає в себе вводи, розподільні, комутаційно-силові, розподільні, які сигналізують і проводять контроль апарати. Вони компактно розміщуються в корпусі електричної шафи. Пристрій АВР застосовується для об’єктів, які включені в I і II категорії енергоспоживачів.

  ВАЖЛИВО: Рекомендовано користатися 100-ую схему до 63А. Якщо обладнання не повинно або не може працювати при напрузі менше 200 Вольт – АВР 100 не підходить.

 • Схема щита АВР-100
 • Замовити послугу


  Чому варто працювати саме з нами

   

  Власне Виробництво - дає можливість врахувати будь-які вимоги Замовника

  Досвідчені Фахівці Компанії Допоможуть Підібрати Потрібну Схему АВР

  Оптимальні Ціни - завдяки підбору якісних комплектуючих за найкращою ціною

  Гарантія на вироби - 12 місяців

  Інженерний супровід - готові здійснити монтаж і підключення виробу на об'єкті Замовника

  Часткова передоплата - для запуску виробу у виробництво досить часткової передоплати

  Супутні послуги - Великий спектр надаваних електротехнічних послуг дозволяє силами нашої компанії вирішити безліч питань Замовника

  Післягарантійне обслуговування АВР - фахівці компанії проводять роботи перевірці, налаштування і запуску існуючих АВР

  Залишилися питання

  Залиште телефон і Вам передзвонить наш Спеціаліст і відповість на Ваше питання


  Географія наших об'єктів

   

  Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

  География наших объектов

  Статьи наших специалистов о АВР

   

  Нам довіряють

   

  Офіційні ліцензії та дозволи

   

  Зв'язатися з нами

   

  Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
  Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
  Київстар: 098-501-3311
  Vodafone МТС: 099-501-3311
  Viber: 099-501-3311
  Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
  Skype: voltenergo220
  Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

  Наші реквізити