• Графік роботи
  • Пн-Пт 9:00 - 17:30

АВР – Автоматичне введення резервного живлення: розрахунок, виробництво, впровадження

Пристрої автоматичного включення (введення) резервного живлення АВР необхідні для максимально швидкого відновлення електропостачання підприємств і побутових споживачів за рахунок підключення резервного або альтернативного джерела електричної енергії. Після відновлення основної схеми електроживлення, АВР повинен забезпечувати перемикання з резервного живлення на основне. Причин виходу з ладу основного джерела може бути безліч -від виникнення аварії до планового відключення електропостачання. Незалежно від причини виникнення перебоїв електроживлення – АВР повинен спрацьовувати відповідно до своєї схеми і технічних характеристик.

АВР використовуються в електропостачанні большінствапромишленних і цивільних об’єктів для забезпечення електроснабженіяпотребітелей.

Пристрій АВР вирішує широкий спектр завдань по підключенню резервного живлення. Залежно від схеми електропостачання, особливостей обладнання, побажань Замовника підбирається одна з шести типових схем АВР, на базі якої і проводиться шафа для Вашого Конкретного підприємства.

Фахівці компанії Вольт Енерго допоможуть підібрати ту схему АВР, яка максимально вирішить завдання резервного живлення Вашого підприємства.

Перейти в каталог шаф АВР:
Виберіть схему АВР яка Вас цікавить

Що забезпечує пристрій автоматичного введення резервного живлення (АВР)

  • Контроль наявності напруги в основному і резервному джерелі живлення в постійному режимі - для того, щоб підключити резервне живлення в момент зникнення напруги на основному.
  • Автоматичне відновлення електроживлення за мінімальний час - бажаний час відновлення харчування заявляє Замовник, в момент замовлення АВР
  • Якщо для роботи обладнання важливо відслідковувати зміну напруги мережі в будь-яких встановлених межах - АВР відстежує ці зміни і в разі досягнення граничних значень перемикає обладнання на ту мережу, де напруга в нормі
  • АВР контролює чергування фаз основного і резервного вводів. При зміні чергування фаз - підключається резервне живлення.
  • Регулює роботу систем з 2,3,4 і більше кількості вводовпо заданої логіці.
  • Пристрій АВР має досить широкий діапазон можливостей. Все залежить від того, яку схему Замовник вибирає.
  • Наші фахівці допоможуть підібрати ту схему АВР, яка максимально вирішить завдання резервного живлення Вашого підприємства.

Замовити послугу


Чому варто працювати саме з нами

 

Власне Виробництво - дає можливість врахувати будь-які вимоги Замовника

Досвідчені Фахівці Компанії Допоможуть Підібрати Потрібну Схему АВР

Оптимальні Ціни - завдяки підбору якісних комплектуючих за найкращою ціною

Гарантія на вироби - 12 місяців

Інженерний супровід - готові здійснити монтаж і підключення виробу на об'єкті Замовника

Часткова передоплата - для запуску виробу у виробництво досить часткової передоплати

Супутні послуги - Великий спектр надаваних електротехнічних послуг дозволяє силами нашої компанії вирішити безліч питань Замовника

Післягарантійне обслуговування АВР - фахівці компанії проводять роботи перевірці, налаштування і запуску існуючих АВР

Залишилися питання

Залиште телефон і Вам передзвонить наш Спеціаліст і відповість на Ваше питання


Географія наших об'єктів

 

Вінниця та область, Дніпро (Дніпропетровськ) і область, Житомир і область, Запоріжжя та область, Івано-Франківськ та область, Київ і область, Кропивницький (Кіровоград) і область, Луцьк та область, Львів і область, Миколаїв і область, Одеса та область, Полтава і область, Рівне та область, Суми і область, Тернопіль та область, Ужгород та область, Харків і область, Херсон і область, Хмельницький і область, Черкаси і область, Чернігів і область, Чернівці та область.

География наших объектов

Статьи наших специалистов о АВР

 

Нам довіряють

 

Офіційні ліцензії та дозволи

 

Зв'язатися з нами

 

Адреса: 04060м. Київ, вул. Ясногірська 16В
Міський: 044-501-3311 (20 каналів зв'язку)
Київстар: 098-501-3311
Vodafone МТС: 099-501-3311
Viber: 099-501-3311
Facebook: https://www.facebook.com/voltenergo220/
Skype: voltenergo220
Електронна адреса: 220@voltenergo.com.ua

Наші реквізити